جدید ترین مدل های لاک ناخن مدل 2014 گالری اول

جدید ترین مدل های لاک ناخن مدل 2014 گالری اول

لاک زدن نیاز به دقت و حوصله زیادی دارد ولی در عوض بعد از صرف وقت واقعا از نتیجه کار میتوان لدت برد در سایت کودکان ما مدل های و طرح های جدید برای تمامی سنین آماده شده این قسمت گالری اول از این بخش ..

چگونه لاک بزینم؟

استفاده از آب یخ:
لاک وقتی که در سرما قرار بگیرد سریعتر خشک می شود. پس می توانید ناخن های لاک زده را در آب یخ قرار دهید و به سریعتر خشک شدن آن کمک کنید. قبل از اینکه لاک زدن را شروع کنید یک کاسه آب و مقداری یخ را کنار دستتان آماده کنید و به محض اینکه لاک زدید انگشتانتان را در آب یخ فرو ببرید و۲ تا ۳ دقیقه صبر کنید.

دستتان را در فریزر بگذارید.
همان کاری که برای خشک شدن لاک با آب یخ انجام دادید را می توانید این بار داخل فریزر انجام دهید و به سادگی لاک هایتان را سریعتر خشک کنید.برای این کار چند دقیقه دستتان را در فریزر قرار دهید.

از سشوار استفاده کنید.
وقتی سشوار به این خوبی موها را خشک می کند چرا برای خشک کردن ناخن ها از آن استفاده نکنیم.سشوار را روی درجه سرد کننده آن قرار دهید و با هوای سرد آن لاک هایتان را خشک کنید. اما اگر روی درجه هوای گرم آن باشد از خشک شدن لاک جلوگیری می کند و لاک را روانتر می کند.

از لوازم گردگیری برای ناخن ها استفاده کنید.
از وسایل گردگیری که افراد برای گردگیری خانه و کنج ها و وسایلی مانند صفحه کلید استفاده می کنند برای خشک کردن لاک می توان استفاده کرد. این وسایل که هوا را با فشار به بیرون می دمند باعث خشک شدن سریع تر لاک می شوند. چندین مرتبه هوا را از این وسیله به لاک انگشتان بدمید ولی مواظب باشید که کمی با فاصله این کار را انجام دهید.اگر فشار هوا را از نزدیک بدمید زحمت خود را به هدر داده اید.

از لایه نازک تری از لاک استفاده کنید.
اگر از یک و یا دو لایه ضخیم  لاک استفاده کنید این لایه ضخیم به سختی خشک می شود. به جای آن می توانید با سه لایه و یا  بیشتر و با ضخامت کمتر لاک بزنید. بعد از هر لایه سه دقیقه به آن زمان بدهید.اگر چه این زمان طولانی به نظر می رسد اما از مدت زمانی که برای خشک شدن یک لایه ضخیم صرف می شود بسیار کمتر است.
از برق ناخن( یا لاکی که سریع خشک می شود) به عنوان لایه آخر استفاده کنید. این لایه شفاف نه تنها به خشک شدن لاک کمک می کند بلکه ماندگاری آن را نیز افزایش می دهد.

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 فرنچ زیبا

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 فرنچ زیبا

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 فرنچ زیبا

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 مدل گوسفند زبل

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 مدل کیتی

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 مدل گربه کیتی

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 طرح زیبا

جدید ترین مدلهای لاک ناخن 2014 

مدل لاک ناخن مدل لاک ناخن دخترانه  مدل لاک دخترانه مدل لاک دو رنگ مدل لاک دست مدل لاک زدن دخترانه مدل لاک طرح دار دانلود مدل لاک مدل لاک مدل لاک فرنچ دخترانه مدل لاک طراحی مدل طراحی لاک ناخن مدل طرح لاک ناخن مدل لاک طرح دار مدل لاک و طراحی ناخن  مدل لاک زدن  مدل لاک زدن جدید  مدل لاک زدن ناخن  مدل ناخن لاک زده  مدل لاک کودکانه  عکس مدل لاک مدل لاکهای جدید عکس مدل لاک  مدل های لاک  مدل های لاک زدن ناخن  مدل لاک برای ناخن های کوتاه  جدید ترین مدلهای لاک زدن  جدیدترین مدل های لاک ناخن  مدل لاک زدن ساده  انواع مدل لاک ناخن  آموزش مدل لاک زدن  مدل لاک کودکانه gh; cnk  gh;  tvk]  lng  khok  lng gh;  

نظرات بییندگان :