اثر ویتامین ث بر جنسیت فرزند تا چقدر اهمیت دارد؟

اثر ویتامین ث بر جنسیت فرزند تا چقدر اهمیت دارد؟

کمبود ویتامین ث باعث کاهش کارایی اسپرم خواهد شد و شکل طبیعی اسپرم‎ها را کاهش می‎دهد. افزودن این ویتامین به رژیم غذایی مرد، باعث افزایش حجم و بالا رفتن تعداد اسپرم‌های نرمال و متحرک ....

اثر ویتامین ث بر جنسیت فرزند

اثر ویتامین ث بر جنسیت فرزند

نکته بسیار مهم در خصوص تعیین جنسیت کودک:
به کلیه زوجینی که قصد بچه دار شدن و همچنین تعیین جنسیت فرزند خود را دارند پیشنهاد می گردد با هزینه ای اندک کتاب تعیین جنسیت کودک که در بالای همین صفحه قابل مشاهده است را خریداری نمایند و از مطالب و نکات بسیار آموزنده آن که تا کنون در جایی درج نگردیده است بهره مند گردند.

اثر ویتامین ث بر جنسیت فرزند
کمبود ویتامین ث باعث کاهش کارایی اسپرم خواهد شد  و شکل طبیعی اسپرم‎ها را کاهش می‎دهد. افزودن این ویتامین به رژیم غذایی مرد، باعث افزایش حجم و بالا رفتن تعداد اسپرم‌های نرمال و متحرک می‌شود. برای دست‎یابی به جنسیت پسر، به مقدار کافی اسپرم‌های سالم و متحرک، نیازمندیم.
اثر سیگار بر جنسیت فرزند:
در والدینی که سیگار مصرف می‌کنند، بر اثر تغییرات در مکانیسم هورمون‎ها و عدم تنظیم شرایط فیزیولوژیک اسپرم‎ها، احتمال باروری دختر، افزایش خواهد یافت.
اثر فصول بر تعیین جنسیت:
نمی‎توان ادعا کرد که قطعاً فصول سال می‌تواند بر روی جنسیت فرزند تاثیر گذارد اما در مناطق مختلف دنیا، ممکن است تولد یک جنسیت خاص، در بعضی از فصول، زیاد شود و این پدیده ممکن است تنها مختص شرایط آب و  هوایی همان منطقه باشد یا به نحوۀ تغذیه در آن فصل خاص، ربط داشته باشد.
مثلاً خوردن یک میوۀ خاص، در یک فصل خاص، می‎تواند تولد یک نوع جنسیت را در یک  منطقه افزایش دهد یا تغییر املاح آب آشامیدنی در فصول مختلف، در محیط ‌های جغرافیایی متفاوت، می‌تواند روی سطح کلسیم و منیزیم آب آشامیدنی، تاثیر گذارد و نسبت جنسیت فرزند  را تغییر دهد.
 رژیم غذایی و تعیین جنسیت:
رژیم غذایی نیز می‌تواند تا حد زیادی در تعیین جنسیت فرزند نقش داشته باشد. دیده شده که در بعضی مناطق دنیا، یا بعضی از فصول سال، به علت مصرف مواد غذایی خاص آن منطقه، یک جنسیت خاص شیوع بیشتری دارد.
باید رژیم غذایی مناسب استفاده گردد که هم از نظر یونی، هم از نظر اسیدی و قلیایی شدن خون و هم ‌تأمین تمام نیاز‌های پایه‌ی بدن مناسب باشد.
رعایت درست مصرف مواد غذایی، برای تعیین جنسیت پسر و دختر، می‌تواند درصد موفقیت را افزایش دهد.
بهترین سن برای بچه دار شدن:
بهتر است که بعد از حاملگی کامل بچه دار شد. آمادگی پدر و مادر شدن نیز مهم است. برخی از زنان به علت اینکه دوست دارند قبل از تشکیل خانواده برخی کارها را انجام دهند، تا سن سی سالگلی بارداری را به تعویق می‌اندازند. در حقیقت بیشتر زنان بین 20 تا 30 سالگی باردار می‎شوند.
تحقیقات نشان داده که بهترین سن بارداری بین 23 تا 29 سالگی می‎باشد.
در سنین بالاتر احتمال داشتن کودکی با سندرم داون بیشتر می‎شود.

نظرات بییندگان :